​​​​​​​  601 776 173

10 szalonych i kreatywnych sposobów na wykorzystanie gadżetów reklamowych
17 lutego 2023

Gadżety reklamowe w kampanii... 10 najbardziej szalonych i kreatywnych pomysłów na wykorzystanie gadżetów reklamowych

Reklama - jedno z nielicznych zagadnień, które przerażają większość ludzi na świecie.

 

A to z powodu liczby obecnych na rynku marek, a to przez niekończące się próby dotarcia do potencjalnych klientów. Jednakże jest jedna metoda, która przynosi szybkie i zauważalne rezultaty - gadżety reklamowe! Tak, te małe, urocze i często bezsensowne prezenty, które podobno mają pomóc w zwiększeniu rozpoznawalności Twojej firmy.

 

W tym artykule postaramy się zaprezentować kilka zabawnych sposobów wykorzystania gadżetów reklamowych w kampanii reklamowej, które pozwolą Ci przekonać klientów, że Twoja firma to nie tylko logo na prezentach, ale również kopalnia dobrej zabawy!

 

1. Rzuć gumki do żucia z Twoim logo na ludzi w centrum miasta i obserwuj, jak ludzie próbują je łapać!
 
2. Wrzuć na plażę nadmuchiwane piłki z Twoim logo i ciesz się z tego, że Twoja marka bawi ludzi na wakacjach!
 
3. Wypuść na ulice stada kaczek z Twoim logo na plecach i ciesz się z ich radosnego krążenia po mieście.
 
4. Zaprojektuj gadżety reklamowe w kształcie Twojego produktu i organizuj zabawne konkursy z ich wykorzystaniem.
 
5. Rozdaj w parku frisbee z Twoim logo. Organizuj konkursy, w których ludzie muszą rzucić frisbee tak daleko, jak tylko potrafią. Nagradzaj zwycięzców gadżetami reklamowymi.
 
6. Zaprojektuj żetony do wózków na zakupy z Twoim logo i rozdaj je klientom w supermarkecie. Zachęcaj ich do kolekcjonowania żetonów i oferuj nagrody dla osób, które zbiorą najwięcej.
 
7. Wykorzystaj szyldy reklamowe jako elementy dekoracyjne w parku rozrywki. Stwórz z nich mini miasteczko i zachęcaj ludzi do robienia sobie zdjęć wśród szyldów.
 
8. Zaprojektuj parasole z Twoim logo i rozdawaj je w czasie deszczu na ulicach miasta. Zachęcaj ludzi do korzystania z Twojego parasola i oferuj nagrody dla osób, które zostaną zauważone przez najwięcej ludzi w ciągu dnia.
 
9. Zaprojektuj gadżety reklamowe w formie nietypowych przedmiotów, takich jak kawałki chleba czy kawałki pizzy, a następnie rozdawaj je w miejscach publicznych. Oto Twoja szansa, by wreszcie zobaczyć ludzi, którzy jedzą kawałki Twojej reklamy.
 
10. Zaprojektuj latawce z Twoim logo i rozdawaj je na plaży. Zachęcaj, ludzi do puszczania ich i oferuj nagrody dla osób, które utrzymają latawiec najdłużej w powietrzu.
 
Pamiętaj, że nie ma granic, jeśli chodzi o wykorzystanie gadżetów reklamowych w kreatywny sposób. Daj się ponieść wyobraźni i zaskocz swoją publikę!
 
Napiszcie w komentarzu własne pomysły najbardziej salonach kampanii !

 

Copyright © 2023 wizjonersi. Wszystkie prawa zastrzeżone.| Built by Wizjonersi